Astra G...prednosti i mane?

Moderatori: Kiščina, baldimor

Astra G...prednosti i mane?

PostPostao/la Kameny » 25 stu 2007, 21:17

..prije nego što počnem,hvala Ptico na aktivaciji :bye:

Ovako...planiram kupiti Astru G.
O tom automobilu sam čuo sve najbolje...ali izuzetno puno bi mi značilo vaše mišljenje.Koje su mane,a koje prednosti ove Astre?
Veliki mi je problem taj što moram kupiti to auto najkasnije za mjesec dana,jer mi povlastica za uvoz vrijedi do Nove Godine.Otežavajuća je činjenica što je odlazak u Njemačku propao pa ću Astru morati potražiti ovdje,u nekoj autokući najvjerovatnije.
E sada,kako posjedujem povlasticu za uvoz automobila,prioritet mi je da bude neocarinjen i bez plaćenog PDV-a.
Koliko novaca se isplati platiti za ovaj auto,recimo 2.000.g 2.0 DTI.
Volio bih kada bi članovi iz BiH pomogli sa nekim savjetom,gdje potražiti...isto tako mi je važno mišljenje i drugih članova
Prodaje netko,imate preporuku...sve mi je važno
...kao što stoji u naslovu,pomozite dobri ljudi,pomozite da postanem opelovac :bye:
Zadnja izmjena: Vjeko; 26 stu 2007, 01:13; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: Edit naslova
Kameny
Max speed: 50km/h

Re: Astra G...prednosti i mane?

PostPostao/la SlayForMoney » 28 stu 2007, 20:42

od dizelasa gledaj 2.0dti ili ako nadjes 2.2dti
opremu njoy (zbog lajsni i kvaka u boji auta te tamnih prednjih i straznjih svjetala)
Astra G 2.0 DTI (Y20DTH)
SlayForMoney
Max speed: 220km/h

PostPostao/la msporis » 29 stu 2007, 16:00

imam baš 2000 godište, astru... 1.7dti.

solidan auto, nema hrđe ( s tim nas plašili kad smo rekli da uzimamo opel), al elektrika ga muči ( krepali i alternator, i anlaser, neki releji ventilatora, te lambda sonda, sve u razdoblju od 3 god).

isto tako i najgori turbo od svih tubodizela koje sam vozio. jednsotavno, do uključenja turbine je trom tak da se oće i ugasit ak se sporije voziš ili nedobog ideš u brijeg,a kad turbina uđe u igru na odr broju okretaja, e onda auto doslovce trzne i krene ko raketa....

no s vremenom se privikneš, pa znaš kad dolazi taj trenutak, palagno otpuštaš gas u tom trenutku i ni ne osjećaš više taj prelaz... sam se treba naviknut...
msporis

PostPostao/la Kameny » 29 stu 2007, 22:27

Hval na pomoći...sada jedno znam,neću kupovati 1.7 D :-D
Nego,najviše me zanima koja je realna cijena,2.000. g,bez poreza i carine
Kameny

PostPostao/la dompa » 01 pro 2007, 23:18

Kameny napisao:..prije nego što počnem,hvala Ptico na aktivaciji :bye:

Ovako...planiram kupiti Astru G.
O tom automobilu sam čuo sve najbolje...ali izuzetno puno bi mi značilo vaše mišljenje.Koje su mane,a koje prednosti ove Astre?
Veliki mi je problem taj što moram kupiti to auto najkasnije za mjesec dana,jer mi povlastica za uvoz vrijedi do Nove Godine.Otežavajuća je činjenica što je odlazak u Njemačku propao pa ću Astru morati potražiti ovdje,u nekoj autokući najvjerovatnije.
E sada,kako posjedujem povlasticu za uvoz automobila,prioritet mi je da bude neocarinjen i bez plaćenog PDV-a.
Koliko novaca se isplati platiti za ovaj auto,recimo 2.000.g 2.0 DTI.
Volio bih kada bi članovi iz BiH pomogli sa nekim savjetom,gdje potražiti...isto tako mi je važno mišljenje i drugih članova
Prodaje netko,imate preporuku...sve mi je važno
...kao što stoji u naslovu,pomozite dobri ljudi,pomozite da postanem opelovac :bye:

Kakvu povlasticu imaš ? Jel se može znati ? Jer ja sam se rodio u njemi ali nemam papire jer nisam uzeo do 16. god. ali mi je stari tamo i stara pa me zanima jel imam ja kakve povlastice ?
Hvala i pozdrav !
dompa

Vrati se na: Astra G